Догляд за твердими підлогами, кристалізація мармуру - Клининговая компания в Одессе
Мармур - щільний кристалічний вапняк.
У глибинах Землі під впливом високих температур та тисків вапняк перетворюється на мармур. У ньому можуть бути різні домішки, що впливає на його колір. Мармур добре піддається обробці та використовується як скульптурний матеріал, а також для облицювальних робіт. Зазвичай дуже чутливий камінь до неправильних продуктів очищення. Дуже важливо почати здійснювати догляд за мармуром з початку та з властивими засобами догляду за каменем. Кристалізація мармуру - термохімічний процес, що дозволяє надати каменю натуральний глибокий блиск (високий коефіцієнт відбиття світла), високу міцність та водонепроникність, збільшуючи його зносостійкість.
Кристалізація є технологією поліпшення властивостей та зміцнення поверхні мармуру. Вона робить вироби більш стійкими до зносу і значно посилює блиск навіть зношеного каменю. Захист дозволяє уникнути плям на камені при попаданні крапель соку, кави тощо.
Для кристалізації мармурових покриттів, шліфування мармуру та граніту наша

компанія «ЕВРОУБОРКА»

використовує найсучаснішу техніку провідних іноземних виробників, парк якої постійно оновлюється.
Хімічні засоби, що використовуються клінінговою компанією «ЕВРОУБОРКА» для хімчистки, абсолютно нешкідливі
. Їх використання засноване на безпечних технологіях, розроблених зарубіжними партнерами компанії та мають сертифікати. Таким чином, робота фахівців клінінгової компанії «ЕВРОУБОРКА» з прибирання офісів завжди максимально ефективна і відповідає європейським стандартам якості клінінгу та екологічним нормам.

ЗАМОВИТИ ЧИСТКУ ПОЛУ:

Залишіть заявку і ми Вам передзвонимо!

    ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ:

    Контакты:

    Підписуйтесь на нас у соцмережах:

    Позвонить